Jak ja lubię pisać o fajnych produktach. Mam nadzieję, że Wy, równie mocno, lubicie o nich czytać.

Olejek w balsamie Kakao i Olejek Makadamia od Nivea

/
0 Comments

Jak ja lubię pisać o fajnych produktach. Mam nadzieję, że Wy, równie mocno, lubicie o nich czytać.

Dzisiaj na warsztat weźmiemy olejek w balsamie marki Nivea. Wersja, którą przetestowałam, to kakao i olejek makadamia.

Opis producenta:
„Olejek w Balsamie Kakao i Olejek Makadamia przeznaczony do pielęgnacji skóry suchej i normalnej. Zawiera drogocenny olejek makadamia, a jego formuła zapewnia głębokie, 24-godzinne nawilżenie. Lekka konsystencja balsamu szybko się wchłania i nie pozostawia lepkiej warstwy. Ma smakowity zapach kakao.”

Może zacznę od tego, że uczuciu lepkości i tłustej warstwie, którą zwykle zostawiają po sobie oleje, mówię stanowcze nie. Tego się właśnie obawiałam, dostając w swoje łapki ten produkt. Nie jestem nawet w stanie opisać swojego zdziwienia, kiedy po kilku minutach balsam się wchłonął a na skórze nie zostało nic, poza pięknym zapachem i uczuciem niesamowitej miękkości. Dodatkowo, balsam świetnie nawilżył i odżywił moją suchą skórę. Wykonał całą robotę. Tego właśnie oczekiwałam.

Konsystencja produktu, mimo zawartości oleju, jest bardzo lekka. Zdecydowanie lepiej pasuje tutaj słowo mleczko, niż balsam.


Muszę przyznać, że na początku byłam troszkę rozczarowana zapachem. Nie do końca wyczuwam tam kakao. Zapach wędruje bardziej w stronę olejku makadamia. Nie tak go sobie wyobrażałam, ale mimo wszystko, jest piękny i taki… apetyczny :) Bardzo się cieszę, że stosunkowo długo utrzymuje się na skórze.

Znalazłam balsam, który szybko się wchłania, doskonale nawilża i do tego pięknie pachnie. Do wyboru są jeszcze trzy inne wersje: róża i olejek arganowy, kwiat wiśni i olejek jojoba oraz wanilia i olejek migdałowy. Nie jestem fanką różanych aromatów, ale dwa pozostałe na pewno wypróbuję. Jestem pewna, że się nie zawiodę.

Cena balsamu to: 18,99 zł za 200 ml i 22,99 zł za 400 ml.Próbowaliście już olejków w balsamie Nivea? Jakie inne balsamy polecacie do suchej skóry?

Do następnego…
M.


Zobacz również

Brak komentarzy :

Obsługiwane przez usługę Blogger.