Przy okazji wpisu o linii do włosów Oxygen & Moisture od Dove , pisałam, że lubię się dzielić informacjami o fajnych produktach. W z...

Dwufazowy płyn do demakijażu oczu Pur Bleuet od Yves Rocher

/
0 Comments

Przy okazji wpisu o linii do włosów Oxygen & Moisture od Dove, pisałam, że lubię się dzielić informacjami o fajnych produktach. W związku z tym, od czasu do czasu, będą się pojawiały wpisy o moich ulubionych kosmetykach.

Demakijaż to bardzo istotny krok w pielęgnacji cery. Warto więc zadbać, aby kosmetyki, których do tego celu używamy, były nie tylko skuteczne, ale również delikatne dla naszej skóry. Wydaje mi się, że ja już swój ideał znalazłam i dzisiaj, pozachwycam się troszkę dwufazowym płynem do demakijażu oczu z wyciągiem z bławatka, francuskiej marki Yves Rocher.

"Dwufazowy płyn do demakijażu oczu z wyciągiem z bławatka to skuteczny kosmetyk, który dokładnie usuwa z oczu nawet wodoodporny makijaż. Kosmetyk nie wymaga spłukiwania. Przed użyciem produktu, należy wstrząsnąć butelką, by obie formuły płynu się wymieszały. Kosmetyk był testowany pod kontrolą okulistyczną."

Taki opis możemy znaleźć na stronie producenta. To, co rzuciło mi się w oczy, gdy zetknęłam się z tym produktem po raz pierwszy, to obietnica skutecznego zmywania nawet wodoodpornych kosmetyków.
Mam bardzo wrażliwe oczy i kiedy na zewnątrz wieje mocniejszy wiatr, albo intensywnie świeci słońce, moje oczy zaczynają łzawić. Żeby 2 minuty po wyjściu z domu, nie wyglądać jak panda, bardzo często używam wodoodpornej maskary, z którą większość produktów do demakijażu, zwyczajnie sobie nie radzi. Przetestowałam kilka tego typu produktów, ale żaden z nich nie był dla mnie wystarczająco skuteczny i każdy pozostawiał na rzęsach resztki tuszu. Płyn od Yves Rocher, jest pierwszym, który nie zostawia na moich rzęsach ani grama maskary. Świetnie radzi sobie również z eyelinerem, który raczej wodoodporny nie jest, ale inne dwufazówki miały z nim spory problem.
Co więcej, płyn nie zostawia na skórze tłustej warstwy i jest niesamowicie wydajny. Jego formuła jest bardzo delikatna, a zapach niezwykle subtelny.
Małą wadą produktu, może być cena. Opakowanie o pojemności 125 ml, kosztuje ok. 25 zł, ale Yves Rocher zawsze ma jakieś promocje i jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się zapłacić za niego pełnej kwoty.

Nie mam pewności, bo niestety nie miałam czasu przyjrzeć się dokładnie, ale podczas ostatniej wizyty w sklepie stacjonarnym YR, zauważyłam, że zmieniło się opakowanie tego płynu i jest on teraz dostępny w dwóch pojemnościach: 100 i 200 ml. Mam tylko nadzieję, że skład nie uległ zmianie.

Podsumowując, jeśli szukacie płynu do demakijażu, który skutecznie usunie nawet mocny makijaż, nie podrażniając przy tym skóry i oczu, to ten produkt powinien Was zainteresować.


Jakie są Wasze ulubione kosmetyki do demakijażu?Do następnego...
M.


Zobacz również

Brak komentarzy :

Obsługiwane przez usługę Blogger.