Tak, to już dzisiaj. Dziś o 21 na Stade de France zabrzmi pierwszy gwizdek, rozpoczynający wielkie piłkarskie święto, a jednocześnie wie...

Jak przetrwać Euro 2016 - krótki poradnik dla kobiet

/
0 Comments

Tak, to już dzisiaj. Dziś o 21 na Stade de France zabrzmi pierwszy gwizdek, rozpoczynający wielkie piłkarskie święto, a jednocześnie wielki koszmar dla wielu pań ;)

Na wstępie, muszę uprzedzić, że nie znajdziesz tu porad w stylu: schowaj telewizor w najciemniejszym kącie piwnicy, dokładnie zamknij drzwi i wyrzuć klucz, a  na wszelki wypadek, przywiąż swojego faceta do kaloryfera, żeby jakimś cudem, nie wymknął się do pubu z kumplami. Nie. Według mnie, jeżeli chcesz przetrwać najbliższe kilka tygodni bez uszczerbku dla Waszego związku, masz dwa wyjścia:

1. Spróbuj dzielić jego pasję

Serio. To, że obejrzysz ze swoim facetem mecz, wcale nie ujmuje Ci kobiecości. W końcu on, chodzi z Tobą na zakupy i też nie powinien czuć się przez to mniej męski. Prawda? 
Jeśli jednak zdecydujesz się na to rozwiązanie, powinnaś się przygotować przynajmniej w podstawowym zakresie. Pytania: "To z kim gramy?", "Którzy to nasi?" albo, o zgrozo, " Jak nazywa się ten przystojniak?", prawdopodobnie zdyskfalifikują Cię już na starcie. Mały research przed meczem, na pewno nie zaszkodzi :)


Zakładam jednak, że skoro czytasz ten wpis, to opcja numer 1, kompletnie Cię nie interesuje, ponieważ nigdy nie zrozumiesz dlaczego zgraja dorosłych facetów ugania się za kawałkiem skóry, nie masz pojęcia, co to właściwie jest ten "spalony" i jakoś nigdy specjalnie Cię nie ciągnęło, żeby się dowiedzieć. W tej sytuacji, masz tylko jedno wyjście:

2. Daj mu wolną rękę i na czas mistrzostw po prostu zajmij się sobą

Możesz przecież zaplanować jakieś wypady na ploteczki z przyjaciółkami, urządzić sobie domowe spa, albo wyskoczyć gdzieś na weekend. Możliwości jest wiele.
Wierz mi, szantaż, groźby czy płacz to nie są najlepsze rozwiązania. Nawet jeśli on odpuści sobie mecz i spędzi ten wieczór oglądając z Tobą komedię romantyczną, to i tak zrobi to bez przyjemności. A tego chyba nie chcesz?


Daj swojemu facetowi trochę luzu. Jemu też się coś od życia należy ;) 
Mistrzostwa się kiedyś skończą, a wtedy znajdziesz jakiś sposób na to, aby on  mógł Ci wynagrodzić fakt, że poświęcał Ci ostatnio mniej czasu. 

Każdy dostanie to, czego chciał. Obie strony wygrywają. Czy to nie piękne?Do następnego...
M.


Źródła zdjęć: 1


Zobacz również

Brak komentarzy :

Obsługiwane przez usługę Blogger.